GÜNCEL ASAYİŞ/TRAFİK EKONOMİ SAĞLIK SİYASET SPOR YAŞAM YEREL HANIMLAR ÖZEL
Osmancık Gazetesi Yeni SahiplerindeTarih 02 Temmuz 2014, 01:37 Editör: Editör Editör

Osmancık Gazetesi Yeni Sahiplerinde

Osmancık’ta 2009 yılından beri yayın yapan ve haftada 3 gün yayınlanan Osmancık Gazetesi el değiştirdi.

Osmancık Gazetesi 2009 yılında kurulmuştu. Yayın hayatına haftalık olarak başlayan gazete daha sonra Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün yayınlanmaya başlamıştı.

Yaklaşık 4 yılı aşkın süredir yayın hayatını sürdüren Osmancık Gazetesi el değiştirdi. Gazeteye uzun yıllardır emek veren iki çalışanı Fatih Kılınç ve Özkan Özçelik gazetenin tüm yayın haklarını satın alarak gazeteyi devraldı.

Osmancık Gazetesinin, yönetim değişikliğinin ardından yayınlanacak ilk sayısı yeni logosu ve yeni tasarımı ile çıkacak.

 
 
Gazetenin yeni sahiplerinden Fatih Kılınç, yayın hayatına gazetenin yeni yüzü ve daha ilkeli habercilik anlayışı ile devam edeceğini söyledi.

Yeni logosu ile yayınlanacak gazetenin yeni sloganın da “özgür, tarafsız, bağımsız” olduğunu ifade eden Kılınç “Osmancık Gazetesi yayın hayatına başladığı günden beri ilçemizde gündemi belirleyen, görünmeyenleri gören, yazılamayanları yazan bir gazete olarak halkın sesi olmayı başardı. Bundan böyle daha ilkeli bir habercilik anlayışı ile halkın sesi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Matbaacılık Faaliyetlerine de devam edecekler

 

Osmancık Gazetesi matbaasının da faaliyet alanlarını genişleteceklerini kaydeden Kılınç “Aynı zamanda gazetemizin matbaası olan Osmancık Ofset, her türlü matbaacılık faaliyetlerini sunabilen tam donanımlı bir baskı merkezidir. Teknolojisi ve donanımı ile ilçemizin en gelişmiş matbaasıdır. Gazetemizin baskısı dışında fatura ve irsaliye gibi tüm resmi evrakları da basmaya yetkilidir. Gazetemizin yeni yüzüyle birlikte matbaacılık faaliyetlerine de hız kazandırdık. İlçemizin en gelişmiş matbaası olan Osmancık Ofset artık halkımızın her türlü maktu hizmetlerine de cevap verecektir. Düğün ve sünnet davetiyelerinden Kartvizite, broşürden,el ilanı, fatura ve irsaliyeye kadar, takvim ve promosyon ürünlerine kadar her türlü matbaacılık hizmetlerini sunacağız” diye konuştu.

 

 

Gazetenin yeni web sitesi de çok yakında hizmette

 

Gazetenin yeni web sitesi çok yakında internet kullanıcılarına www.osmancikgazetesi.net olarak hizmet verecek. Yapım aşamasının sona ermesinin ardından en kısa zamanda güncel içeriği ile okurların ve dünyanın her yerinde yaşayan Osmancıklıların hizmetinde olacağı bildirildi.


  |  Bu haber 5784 defa okunmuştur.

Paylaş

Ekonomi  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Osmiad, Osmancık İş Dünyasını İftarda Buluşturdu

Osmiad, Osmancık İş Dünyasını İftarda Buluşturdu Osmancık İşadamları Derneği (OSMİAD) tarafından verilen iftarda ilçenin işadamları bir araya geldi.

TTNET’in Çorum Çağrı Merkezini Osmancıklı Firma Yaptı

TTNET’in Çorum Çağrı Merkezini Osmancıklı Firma Yaptı Çorum’a TTNET tarafından yaptırılan bin 500 metrekarelik çağrı merkezini üstlenen Osmancık Dörtçelik binayı tamamla...

Çilek, Dodurgalıların Yeni Gelir Kapısı Oldu

Çilek, Dodurgalıların Yeni Gelir Kapısı Oldu Dodurga ilçesinde geçen yıl üretimine başlanan çilek, ilçe halkının yeni gelir kapısı oldu.

Çorum’dan 150 Milyon 718 Bin Dolarlık İhracat

Çorum’dan 150 Milyon 718 Bin Dolarlık İhracat Çorum’un ihracat rakamlarındaki artış sürüyor.

Aybir Mutfak Sektöründe Lider Olma Yolunda İlerliyor

Aybir Mutfak Sektöründe Lider Olma Yolunda İlerliyor Osmancık’ta yaklaşık 45 yıldır ahşap sektöründe faaliyet gösteren Aybir kardeşler, mobilya sektöründe de doğru atıl...

İnşaat Sektöründe Osmancık’ta bir ilk!

İnşaat Sektöründe Osmancık’ta bir ilk! Osmancık'ta sağlamlaştırılmış zemin sistemli inşaatlar yükselecek.

Kargı-Kızılırmak HES'in yatırım tanıtımı için Çorum'da tören düzenlendi.

Kargı-Kızılırmak HES'in yatırım tanıtımı için Çorum'da tören düzenlendi. Kargı-Kızılırmak HES'in yatırım tanıtımı için Çorum'da tören düzenlendi.Hidroelektrik Santrali yatırımının ...

Bakan Şimşek: 100 liralık elektrik faturasının enerji bedeli 55,2

Bakan Şimşek: 100 liralık elektrik faturasının enerji bedeli 55,2 Şimşek, tüketiciye gelen 100 liralık elektrik faturasının; 55,2 lira enerji bedeli

OSMANCIK DED'TEN KONFERANSA DAVET

OSMANCIK DED'TEN KONFERANSA DAVET Osmancık Belediyesi ile Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi tarafından düzenlenen “Küresel Krizin Türkiye Ekono...
İsmail KABAKDERE İsmail KABAKDERE
Bayram İkramı
İlkay yorulmaz İlkay yorulmaz
DÜRÜST OLMAYANLARA KİMLER İNANIR
Recai AKILLI Recai AKILLI
EN ZOR ZANAAT
Şükran ÜST Şükran ÜST
KÜLTÜR EMPERYALİZMİ YAPANLARIN KARŞISINA HEP BERABER DURALIM
Yazarlardan Yazarlardan
Demokrasi tutkumuzun meşalesi

Nöbetçi Eczaneler


FACEBOOK'TA BEĞEN

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Osmancık Nethaber
Copyright © Telif Hakları Osmancık Nethaber'e Aittir-Osmancık/Çorum