GÜNCEL ASAYİŞ/TRAFİK EKONOMİ SAĞLIK SİYASET SPOR YAŞAM YEREL HANIMLAR ÖZEL
TTNET’in Çorum Çağrı Merkezini Osmancıklı Firma YaptıTarih 12 Haziran 2014, 00:08 Editör: Editör Editör

TTNET’in Çorum Çağrı Merkezini Osmancıklı Firma Yaptı

Çorum’a TTNET tarafından yaptırılan bin 500 metrekarelik çağrı merkezini üstlenen Osmancık Dörtçelik binayı tamamlayarak teslim etti.

TTNET’in kuruluşu olan ASİST A.Ş. tarafından Osmancıklı firma Dötçelik’e yaptırılan Çağrı Merkezi Binası tamamlandı. Çorum OSB’de bulunan bin 500 metrekare alana sahip bina teslim edilmesi ile birlikte Çağrı Merkezi olarak hizmet vermeye başladı.

İlk etapta 242 kişinin istihdam edildiği Çağrı Merkezinde personel alımının, zamanla 800 kişi kapasiteye çıkarılacağı belirtiliyor.

OSMANCIKLI FİRMANIN ESERİ

Son yıllarda hedef yükselterek ilçe dışına açılan Dörtçelik, kurumsal işlerde de adından söz ettiriyor. Daha önce Çorum Belediyesi’nin Engelli Hizmet Binasını yapan firma, ASİST A.Ş’nin Çorum Çağrı Merkezi Binasını da teslim etti.

Dörtçelik Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Çelik, hedeflerinin ülke genelinde daha büyük projeler yapmak olduğunu söyledi.

Çorum il merkezinde iki büyük kurumsal projeyi teslim ettiklerini ifade eden Çelik; “Gerek ekibimizle, gerek teknik imkanlarımız ve iş tecrübemizle olsun büyük projeleri başaracak yeterli bir firmayız. Bu potansiyelimizi değerlendirerek ilçemiz dışındaki projelere talip olduk. İlk olarak Çorum Belediyesinin engelli hizmet binası ihalesini alarak projeyi ön görülen sürede teslim ettik. Daha sonra TTNET Çağrı Merkezi projesini tamamladık. Çağrı Merkezi Binası Çorum ölçeğinde küçük sayılmayacak bir proje. Firmamız daha büyük projeleri başaracak alt yapıya sahip. Hedefimiz Dörtçelik’i ülke genelinde büyük bir marka haline getirmek” diye konuştu.

 


  |  Bu haber 4762 defa okunmuştur.

Paylaş

Ekonomi  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Osmiad, Osmancık İş Dünyasını İftarda Buluşturdu

Osmiad, Osmancık İş Dünyasını İftarda Buluşturdu Osmancık İşadamları Derneği (OSMİAD) tarafından verilen iftarda ilçenin işadamları bir araya geldi.

Osmancık Gazetesi Yeni Sahiplerinde

Osmancık Gazetesi Yeni Sahiplerinde Osmancık’ta 2009 yılından beri yayın yapan ve haftada 3 gün yayınlanan Osmancık Gazetesi el değiştirdi.

Çilek, Dodurgalıların Yeni Gelir Kapısı Oldu

Çilek, Dodurgalıların Yeni Gelir Kapısı Oldu Dodurga ilçesinde geçen yıl üretimine başlanan çilek, ilçe halkının yeni gelir kapısı oldu.

Çorum’dan 150 Milyon 718 Bin Dolarlık İhracat

Çorum’dan 150 Milyon 718 Bin Dolarlık İhracat Çorum’un ihracat rakamlarındaki artış sürüyor.

Aybir Mutfak Sektöründe Lider Olma Yolunda İlerliyor

Aybir Mutfak Sektöründe Lider Olma Yolunda İlerliyor Osmancık’ta yaklaşık 45 yıldır ahşap sektöründe faaliyet gösteren Aybir kardeşler, mobilya sektöründe de doğru atıl...

İnşaat Sektöründe Osmancık’ta bir ilk!

İnşaat Sektöründe Osmancık’ta bir ilk! Osmancık'ta sağlamlaştırılmış zemin sistemli inşaatlar yükselecek.

Kargı-Kızılırmak HES'in yatırım tanıtımı için Çorum'da tören düzenlendi.

Kargı-Kızılırmak HES'in yatırım tanıtımı için Çorum'da tören düzenlendi. Kargı-Kızılırmak HES'in yatırım tanıtımı için Çorum'da tören düzenlendi.Hidroelektrik Santrali yatırımının ...

Bakan Şimşek: 100 liralık elektrik faturasının enerji bedeli 55,2

Bakan Şimşek: 100 liralık elektrik faturasının enerji bedeli 55,2 Şimşek, tüketiciye gelen 100 liralık elektrik faturasının; 55,2 lira enerji bedeli

OSMANCIK DED'TEN KONFERANSA DAVET

OSMANCIK DED'TEN KONFERANSA DAVET Osmancık Belediyesi ile Dil ve Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi tarafından düzenlenen “Küresel Krizin Türkiye Ekono...
İsmail KABAKDERE İsmail KABAKDERE
Bayram İkramı
İlkay yorulmaz İlkay yorulmaz
DÜRÜST OLMAYANLARA KİMLER İNANIR
Recai AKILLI Recai AKILLI
EN ZOR ZANAAT
Şükran ÜST Şükran ÜST
KÜLTÜR EMPERYALİZMİ YAPANLARIN KARŞISINA HEP BERABER DURALIM
Yazarlardan Yazarlardan
Demokrasi tutkumuzun meşalesi

Nöbetçi Eczaneler


FACEBOOK'TA BEĞEN

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Osmancık Nethaber
Copyright © Telif Hakları Osmancık Nethaber'e Aittir-Osmancık/Çorum